شرکت شیرآلات سایه در سال 1376  تاسیس شده و تاکنون در توليد تخصصی شيرآلات پيسوار و شيرشيلنگي و سپس شير لباسشويي فعالیت دارد. محصولات سايه حاصل بيش از دو دهه تجربه تخصصي در توليد شيرآلات پيسوار و شير شيلنگي مي­باشد .

                                                                                                                                     

" خرید در سایه اعتماد "

شیرآلات سایه

مزيت خريد کالاي با کيفيت

همه مي­دانيم که نيروي انساني از نظر اقتصادي در کشورهاي دنيا يکسان نيست. کشورهاي عقب نگه داشته شده ارزان و در حال توسعه نيمه ارزان و توسعه يافته گران است.که لزوم بيان عوامل آن در اينجا نمي­باشد. به همين جهت مصرف کالاهاي کم کيفيت با قيمت ارزان در کشورهاي توسعه يافته خيلي کمتر از ديگر کشورها مي­باشد.

 شايد به ذهن متصور شود چون آنها از نظر اقتصادي و درآمد سرانه وضعيت مطلوبي دارند. اما بطور مسلم يکي از عوامل مي­باشد که ديگر عوامل نيز موثر است که ارزش اقتصادي نيروي انساني يکي از آنهاست.

بطور مثال: اگر شهروند کشور پيشرفته بخواهد يک عدد شير پيسوار را به علت خرابي تعويض کند حداقل چند برابر قيمت تمام شده کالا بايد بپردازد در صورتي که در کشورهاي عقب نگه داشته شده بدليل ارزان بودن نيروي انساني کمتر از قيمت تمام شده کالا مي­پردازد.

 کشور عزيز ما ايران چون در زمرة کشورهاي در حال توسعه مي­باشد نيروي انساني چند سالي است که ارزش اقتصادي خوبي پيدا کرده است حال اگر همان شير پيسوال را بخواهيم در ايران تعويض کنيم به نظر شما چه مقدار هزينه لازم است. بطور مسلم اگر بالاتر از قيمت کالا نباشد کمتر نيست.

 از بحث بالا مي­توان نتيجه گرفت. مصرف کننده­اي که دنبال کالاي کم کيفيت و ارزان باشد دو مبلغ اضافه بايد بپردازد: ۱- خريد کالاي جديد ۲- هزينه­ي تعويض.

پس همان تفکر شهروندان انگليسي که مي­گويند «ما هنوز پول دار نشده­ايم که جنس ارزان و کم کيفيت بخريم» فکر مي­کنيم حرف درستي است.

 حال شما همکاران توزيع کننده و مصرف کنندگان عزيز هستيد که با استقبال از کالاي مرغوب ايراني ما توليد کنندگان را تشويق و ترغيب به توليد محصول با کيفيت نماييد و در اين راستا منافع شخصي و ملي را دنبال نماييم.

 شيرآلات بهداشتي سايه

 توليد کننده شيرآلات ساختماني

صفحه اصلی Demo Contents مزيت خريد کالاي با کيفيت